30.11.2007 - Svátek

1. prosince 2007 v 20:58 | ♥ Luczinkha ♥ |  Diary
Včera jsem opět strávila prima večer v Brandejse.Spolu s Ondrou,Pájou,Kikinou a Standou jsme si koupili lahev Jahodovýho Amundsena ( bo jak se to píše xD ) a začli slavit Ondry svátek. ( Tuhle větu nikdo neberte vážně - to že ten den bylo ''Ondry'' jsme zjistili,až když byl alkohol zakoupen - Ondrův svátek zde použiju pouze jako záminku x) Promiň ale i tak všechno nej ;) )

Usadili jsme se teda v Brandejse na náměstí a otevřeli flašku.Po necelých deseti minutách tlachání o ničem,což nám samozdřejmě v tu chvíli přišlo nevídaně vtipné,a popíjení jsme se rozhodli přemístit se do blízkého baru zvaného Inferno ( v něm jsem strávila první večer útěku společně s Medym ) ..

Lahev už byla prázdná ( tak rychle? oO ) , tak jsme ji nechali volně svému osudu na zastávce a vyrazili kolébavou chůzí směrem k baru.

Standa objednal 4 coly a jedno pivo. Tady mě právě chytla fotící a natáčecí mánie,kterou můžete shlédnou za chvíli xD Videa radši zveřejňovat nebudu - nemuseli byste to přežít xD

No a tady teda ty fota x) :
*
*
*
↑ Já a Ondra ↑
( Mého ''přiožralého pohledu si nevšímejte xD )

↑ Standa s Pájou ↑

↑ (Společensky unavená) Kikina ↑
PS:Ta mě zabije,až uvidí tuhle fotku xD
*
*
*
Seděli jsme tam asi 2 hoďky a jelikož tam bylo Reserve,museli jsme nejpozději v 22:00 vypadnout,což nám vyhovovali,páč děvčata musela být do desíti doma ( proč tak brzo oO )
Jo ještě abych nezapomněla - někdy uprostřed našeho pobytu v Infernu nás navštívila milá slečna,jestli si nechceme koupit růže.Standa ''neváhal'' a ihned nám každé koupil tři růže.
Páje modré,Kiki červené a mě žluté,jak můžete vidět níže x)
Kuju moc ?-*
↓↓↓

Po chvilce jsme se začali nudit a tak nás s Pájou napadlo nafotit pár ''ímou'' fotek xD

↓↓↓ Výsledek ↓↓↓
Yeeaaah!
Za chvíli byla ovšem zase nuda - nebo aspoň pro mě - Pája se Standou si našli svojí zábavu a to tu,že si předčítali nahlas úkoly z celému světu známe hry ''Flaška'' , kterou měl Standa na telefonu x)
Já jen tiše naslouchala,občas jukla co zrovna běží v televizi a začala přemýšlet o budoucnosti xD
A co mě napadlo?
Ano správně,
Medy xD
Tenhle pokus je oproti originálu dost chabý ale i tak:
''Zlé oči forevaaa' '' xD
↓↓↓
Nějak kolem desátý jsme šli doprovodit děvčata domů.
Pája se ještě snažila přesvědčit otce,jestli by u nás nemohla spát - marně.Nakonec jsme se tedy rozloučili a každý šel domů x)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | E-mail | 1. prosince 2007 v 21:10 | Reagovat

NJN...Sme prostě šikovný...úpe všichni...ale já si myslím,že sme tam byli všichni...tak trochu víc v náladě a Kikině tam bolel zoubek:D...hey...kde mi budem ještě populární??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama